MTHS
Hakkımızda
2000 Senesinden beri hizmet vermeye devam eden bir bilişim şirketiyiz.

Bilindiği üzere 2013 yılından itibaren Yeni ticaret kanununda yapılan değişiklik sonrası Denetime tabi Sermaye şirketlerinin web sitelerinde bir takım bilgilerin MTHS yazılımı üzerinden yayınlanması gerekmektedir. Hali hazırda web tasarım şirketi olmanın verdiği tecrübe ile yapılan web tabanlı yazılımlara MTHS Yazılımını da ekleyerek MTHS Sağlayıcı olarak 2013 yılından beri hizmet vermekteyiz.

MTHS yazılımı, ciddi bir yazılım tecrübesi, e-imza eklentileri gibi farklı konularda uzmanlık gerektiren bir yazılımdır.

Yazılım sürekli değişen e-imza formatları ile uyumlu çalışacak şekilde güncel tutulmadır. Ayrıca yazılım e-arşivleme ile kayıtlı tüm dataları da güvenli bir şekilde e-arşivlemektedir. Bu konuda MTHS Yazılımı siber güvenlik testleri, e-imza atma ve e-imza doğrulama testlerine tabi tutularak başarıyla da bu testleri geçebilmelidir.TTR Bilişim Hizmetleri olarak Sahip olduğumuz web sitesi tasarımındaki tecrübe ile geliştirmiş olduğumuz kullanıcı dostu MTHS Yazılımı ile MTHS Sağlayıcılığı konusunda Bakanlık tarafından MTHS Faaliyeti izin belgesi verilmiş bir MTHS Sağlayıcı firmayız. Web tasarım şirketi olmanın verdiği avantajların tamamını MTHS Hizmetinin kullanıcı sitelerine nasıl daha kolay adapte edilebileceği konusunda kullanarak , çok kolay şekilde web sitenize adapte edebileceğiniz bir formatta hazırlamış bulunuyoruz.

MTHS Hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz, kendi web sitelerine MTHS Hizmeti eklentisini kendileri yapabileceği gibi FTP şifrelerini vermeleri durumunda ÜCRETSİZ OLARAK MTHS eklentisini web sitelerine adapte edebilmekteyiz.

MTHS Hizmeti, sadece web sitesine uygulanan bir eklenti olmanın ötesinde sürekli bilgi yüklenmesi gereken bir yazılımdır. Bu nedenle yüklenecek bilgiler, yükleme zamanları, gibi sorularınız için hizmeti kullandığınız sürece desteğe ihtiyaç duyulacaktır. TTR Bilişim olarak MTHS Hizmetine yaklaşımımız satış öncesi ve özellikle satış sonrası ihtiyaç duyulan desteğin doğru ( MTHS Yönetmeliklerine uygun ) ve zamanında müşterilere sunulmasıdır. Bu konuda MTHS yazılımımızı kullanan tüm müşterilerimizden takdir görmekteyiz. MTHS Firması seçiminde sadece satın alırken oluşan koşulların değil hizmeti kullanırken de ihtiyaç duyulacak desteğin düşünlmesi önemlidir. Bu bilinçle MTHS Hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

MTHS hizmetimiz 2013 yılından itibaren

T.C. Ticaret Bakanlığı onaylı sunulmaktadır.

MTHS Başvuru Formu

MTHS Hizmetini kullanmak için formalitesiz ve hızlı aktivasyon ile dakikalar içinde kullanmak için başvurabilirsiniz.